O jakości świadczą nie tylko informacje dostępne w sieci. Producent stalowych wkładów kominkowych Spartherm Polska została potrójnie nagrodzona podczas targów BUDMA Kominki 2014.
Wkład kominkowy półokrągły w nowoczesnym wnętrzu. Aranżacje i inspiracje przestrzeni to ważny element projektowania pomieszczeń dlatego polecamy bardzo efektowny wkład żeliwny firmy DOVRE 2180 cbbs
Stojąc przed decyzją o wystroju wnętrz w mieszkaniu wiele osób zastanawia się jaki kominek wybrać i czy jest to możliwe aby wpasować go w powierzchnię jaką się dysponuje. To nie jest łatwe mówiąc o mieszkaniu o metrażu nie przekraczającym 80 m kw ale wszystko jest do zrobienia.
Jakie koszty ogrzewania generuje kominek ? Czy warto porównywać te parametry i czy rzeczywiście się to opłaca ?
Pamiętając, iż kluczowym warunkiem wyboru wkładu kominkowego jest przeliczenie mocy do powierzchni lokalu ogrzewanego nie można zapomnieć o ustaleniu miejsca montażu kominka, oczywiście najlepiej w centrum budynku. Jakże banalne wydaje się teoretyzowanie w zakresie układ poszczególnych pomieszczeń, odległości i sposób prowadzenia kanałów powietrznych, umiejscowienie kratki w pomieszczeniu, rodzaj zastosowanych materiałów.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)